Magyarországi Pszoriázis Klubok Egyesülete

"Nem vagy egyedül, együtt könnyebb."

- MPKE hivatalos weboldala - 

2019 márciusi klubnap

2019. március 26-án a Klubunk az év első klubnapját tartotta meg. A klub elnök tájékoztatta a tagokat, hogy 2019. évben ismét pályáztunk a Kecskeméti Önkormányzat VTP kiírásán. A klub titkára az érdeklődő tagjaink részére a Thermal Kozmetikai Kft. minta termékeit osztotta szét, amelyeket ezúton is köszönünk. A klub elnök ismertette a következő áprilisi klubnap programját, amikor belgyógyász orvost hívnánk meg előadónak. 2019. május hónapban azt tervezzük, hogy a Kelet Magyarországi nagy múltú Pszoriázis Egyesületet látogatnák meg a Debreceni Klinikánál. Ki lett hangsúlyozva, hogy először is a májusi beteg találkozón csak a legaktívabb tagok vehetnek részt. A pszoriázis betegek tájékoztatására szórólapokat osztottunk ki tagjaink között, hogy a klubunk működésére figyelem felhívást tegyenek háziorvosaiknál.    

 

©2017 MPKE. Minden jog fentartva. A weboldalt készítette: Teveli Róbert

Keresés