Magyarországi Pszoriázis Klubok Egyesülete

"Nem vagy egyedül, együtt könnyebb."

- MPKE hivatalos weboldala - 

2019 Kecskemét Civil Korzó

2019. szeptember 6-án Kecskemét központjában a Deák téren a Kecskeméti Pszorázis Klubunk a Kecskemét város egyesületeinek szervezett XII. Civil Korzóján vettünk részt. A klubunk a KECSKEMÉTI ILCO  Egyesületével (sztómaviselőket segítő szervezetek) közös kiállító sátorban voltunk elhelyezve. A korzón a Városi Civil Kerekasztal tagszervezetei mutatkoztak be színes műsorokkal, interaktiv fogalakozásokkal. Az eseményt Szemereyné Pataki Klaudia Polgármester Asszony nyitotta meg. A látogatok számára a pszorázis betegségről és annak gyógyításairól, a klubunk életéről, eseményeiről kiadványokat és szórólapokat adtunk át. A Civil Kerekasztalhoz tartozó egyesülettekkel eszme cserét tartottunk, főleg a rendezvényeken való részvételek aktivitásának nehézségeiről. Összességében megállapítható volt, hogy az egészségügyi egyesületek tagságának a többsége nyugdíjas korosztályú, nagyon kevés a fiatal.

 

©2017 MPKE. Minden jog fentartva. A weboldalt készítette: Teveli Róbert

Keresés